מי אנחנו ? יש לנו הרבה לספר לך..

חברת גלדווין לואיס היא מטרייה שמתחתיה יש התייחסות להשבחה האישית של כל אחד מאיתנו בתוך סדרת קורסים וסדנאות ובכלי של בינה מלאכותית וטכנולוגיה מתקדמת. 

מערכת הלימוד הטכנולוגית של גלדווין כוללת: מערך שידורים חיים מיוחד הכולל מספר זוויות צילום בטכנולוגית 4K אשר משודר מאולפן שידורים מיוחד ומעוצב כך שאף פעם לא יהיה לכם משעמם, שיחות אישיות ותמיכה בזמן אמת עם מספר מדריכים, מעקב אוטומטי אחר תכנית הלימוד שלכם, ארכיון שידורים אינטראקטיבי, פורום ענק לתלמידים ומרצים ועוד.. 

בנוסף, התמחויות וכנסים סביב הארץ ובעולם אשר כוללים טיול ולמידה. בבית ספר הזה יוצרים חווית לימוד לא נשכחת וכלים פרקטיים לחיים.

אנו מאמינים כי יש צורך לשנות את אפשרויות הלימוד הנרחבות והענקת ידע מעשיר בשיטות לימוד אשר מותאמות לשנים אלו ולעתיד בכלל באופן אינדיבידואלי לכל תלמיד.

בקצרה, גלדווין לואיס כאן כדי ללמוד אותנו, את צרכינו והרגלינו. בעזרת כל הנתונים שתקבל היא יודעת לייצר עבורנו תכנון מדויק לקורסים וסדנאות שישביחו את יכולתנו בהתאם לחוזקות ולאופק אליו כדאי שנפנה. לא עוד לימודים כלליים בכיתה משעממת המורכבת מפרטים שיש להם מטרות אחרות, קצב אחר ויכולות שונות. מעכשיו – הכל מדויק, חד, מהיר, קצבי , מותאם ליכולת ולדרישה האישית שלנו ומלא טכנולוגיה מטורפת ואינטרנט.

לשם כך הוקמו אולפני שידור מתוחכמים, כיתות ניידות, כיתות חכמות, שידורי קורסים במבנה טכנולוגי מושלם כולל אפליקציה, ארכיון רובוטי ועוד. 

בקהילת גלדווין לואיס נערכים כנסים,טיולי לימודים, אירועים ואירועי נט וורקינג ליצירת שתופי פעולה עסקיים ענפים. ממש שינוי תודעות לימוד באמצעות מתחמים פיזיים מותאמים בשילוב טכנולוגיות מתקדמות. ילדים, נערים, בוגרים, אנשי עסקים והחפצים בעולם הטכנולוגי, רוחני, ניהולי ימצאו התייחסות חדישה ומסקרנת.

תחום מרכזי: חינוך,לימוד,טכנולוגיות.

מקצוע מרכזי: כללי, העשרה, טיפוח מנהיגות, ניהול, טכנולוגיה, רוחני, חדשות ויזמות.

טווח גילאים: 21 עד 55

המטרה המרכזית: שינוי תודעות לימוד באמצעות שינוי סביבות לימוד ובפיתוח התמחויות קצרות בשיטות לימוד חדשניות וטכנולוגיות , קורסי העשרה וכלים פרקטיים בעידן החדש, ניהול קהילה מודרנית. 

מכללת גלדווין לואיס