שאלות נפוצות

גלדווין לואיס מאמינה שההתפתחות האישית של כולנו אינה תלויה רק בנו, אלא באלו אשר מחזיקים ידע מקצועי עשיר ניסיון. הקמת הקורסים והסדנאות שלנו נכתבו בכדי לאפשר לכם חופש כלכלי ואישי באמצעות וגם בזכות הקהילה שלנו אשר מטרתם היחידה היא לאפשר לכם לקבל את המיטב מעצמכם,  ולממש את הפוטנציאל המרבי שלכם. הקהילה הגדלה נותנת יד לאלו שרק מתחילים והולכת איתם דרך משמעותית ועוצמתית אשר תאפשר לכם עם כוח רצון והתמדה להצליח בדרך שתבחרו והיא גם זו שנכונה עבורכם. 

אם כבר מקוון, אז ללמוד רק ככה!

אולפן השידורים שלנו בנוי סביב מערך טכנולוגי חדשני הכולל מספר זוויות צילום ברזולוציית 4K. במהלך השידור יש תפעול של שלושה אנשי צוות אשר דואגים לאיכות השידור, ומענה מהיר לתשובות ושאלות לתלמידים בבית. חוויה יוצאת דופן וראשונה מסוגה בישראל. 

על התוכן הנלמד יש לכל תלמיד אחריות של שנה על הלימודים, במידה והיה ואותו תלמיד\ה מרגיש כי החומר “מתערפל” במשך הזמן יש אפשרות להתקשר אל שירות הלקוחות ולבקש גישה נוספת אל ערוץ השידורים שלנו. בנוסף החברות בקהילה קיימת ללא הגבלת זמן וללא תוספת תשלום. גישה מלאה לפורום, עזרה לתלמיד וכדומה. 

גלדווין לואיס – החזון הממומש של גלדווין במשך דורות הקמת הוא מרכז לשינוי תודעת לימוד באמצעות טכנולוגיות ומיקומים פיזיים, הכוללים כנסים בארץ ובעולם וחממת יזמים. בקצרה – גלדווין לואיס כאן כדי ללמוד אותנו, את צרכינו והרגלינו. בעזרת כל הנתונים שתקבל הוא יודע לייצר עבורנו תכנון מדוייק לקורסים וסדנאות שישביחו את יכולתנו בהתאמה לחוזקות ולאופק אליו כדאי שנפנה. לא עוד לימודים כלליים בכיתה משעממת המורכבת מפרטים שיש להם מטרות אחרות, קצב אחר ויכולות שונות. מעכשיו – הכל מדויק, חד, מהיר, קצבי , מותאם ליכולת ולדרישה האישית שלנו ומלא טכנולוגיה מטורפת ואינטרנט.

לאחר סיום הלימודים, נוכל לאפשר לכם לקחת חלק מהקהילה הצומחת של גלדווין לואיס, בשלב הראשון תתבקשו לעבור ראיון אישי, בשלב השני תקבלו קישור לאזור אישי של בוגרי קהילה ואיש קשר צמוד מטעם גלדווין (מנהל קהילה) אשר הוא יפנה אתכם לפעילויות קהילה שונות, מיועצים עסקיים לתלמידים, עד לניהול הקמת כנסים ואירועים, גיוס ועוד..  

גלדווין לואיס – מאפשר מסלול לימודים קצר ומהנה בטיולי לימודים ברחבי הארץ וגם מחוץ לישראל. 

בנוסף אחת לרבעון ישנו כנס יזמים\משקיעים הכולל הרצאות אורח ומפגשי נטוורק. ואחת לשנה כנס גדול בעיר הדרומית אילת אשר נמשך מספר ימים מעצימים ויוצאי דופן. 

האזור האישי שלנו כולל מערך שידורים חוזרים אשר עוקבת אחר תכניות הלימוד של הקורס, כל שיעור כולל מבחן עם מספר שאלות אשר המערכת משקללת באופן אוטומטי, אפשרות צפייה בתשובות ועזרה ממדריך בזמן אמת.  

לפי חוק הגנת הצרכן ניתן לבטל את הקורס עד 14 יום (לא עסקיים). במידה וצורת התשלום התבצעה דרך גופי מימון לימודים, ביטול התשלום יהיה פחות דמי הקמה וקרן ביטחון. אצלנו אין אותיות קטנות אנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו. 

בעת הרשמתך לקורס תקבל מייל הכולל גישה לאזור האישי וגישה למערכת ששת השלבים שלנו, בפלטפורמה תוכל לבחור תבנית אתר אשר מתאימה לרוח הקונספט של האתר (זאת לאחר פגישת ייעוץ עסקי). המערכת תעביר אותך מספר שלבי אפיון אשר תשלח אל המחלקה הטכנית שלנו. מנהל המחלקה יעמוד אתכם בקשר במשך כל זמן הקמת האתר ועלייתו לאוויר. כל האתרים נבנים במערכת WORDPRESS הידועה.  בנוסף תתקבל שיחת הדרכה אשר יתאמו עמך דרך מחלקת השירות שלנו. בהצלחה 🙂 

יש לך עוד שאלה?

עונים מהר...

מבטיחים!

מכללת גלדווין לואיס